19 Ağustos 2013

Kitap Sihirbazı'nın %40 DEX İndiriminden Neler Aldım


Bu ay Kitap Sihirbazı'nda DEX ayı biliyorsunuzdur. Tüm DEX kitaplarına %40 indirim yaparak biz DEX severleri çok mutlu etmişlerdi. Benim de bir kaç aydır almak istediğim bazı kitaplar vardı. Hazır indirimi bulmuşken sömüreyim dedim.  

Hepsi devam kitapları tabii. Aslında bu ay çıkan Sonsuz Dokunuş'u da almayı düşünüyordum ama kapağı öyle berbat ki elim gitmedi Sepete Ekle butonuna T_TŞimdi gelelim alışveriş hakkındaki düşüncelerime. Geçen sene site ilk açıldığında harika bir indirim yapmışlardı ve ben de o indirimden faydalanmıştım. Ama bazı kitaplar ezik gelmişti ve hatta iki kitap iptal edilmişti. Ben de bu nedenle %40 indirime rağmen alışveriş yapmak ile yapmamak arasında kalmıştım ama dayanamadım ve siparişimi geçen hafta verdim. Siparişi pazar gecesi verdiğim düşünülürse şu yukarıda görmüş olduğunuz kitapların salı günü temin edilmiş olması gayet tatmin edici. Ama sizin burada göremediğiniz iki dex kitabı daha almıştım onlar tüm hafta boyunca bir türlü temin edilemedi. Ben de geçen cuma gecesi kendilerine o kitapları iptal edebileceklerini söyledim. Kitap Sihirbazı'nın 1 yıl içinde ne kadar geliştiğinden ne kadar mükemmel bir site olduğundan falan bahsetmeyi inanın çok isterdim ama iletişim konusunda ciddi sorun yaşıyorlar. Cumartesi günü iki kitabı isteğim üzerine iptal edip hemen bu kitapları kargolamışlar. Hadi çok sağ olsunlar çok iyi yapmışlar da insan bir mesaj atmaz mı iptal ettiklerine dair. Ya da bu iptal sonucunda paramın kartıma geri mi iade edileceği yoksa başka bir alışverişte mi kullanacağım konusunda bir bilgilendirme yapmaz mı? Bu iletişim sorununa acilen bir çare bulunmalı. Onun dışında siparişime not düştüğüm şekilde gönderilen kitapların hepsi düzgündü. Ehh bu da bir şey diyor ve ellerinde kalan param için yeni sepet oluşturmaya gidiyorum ^-^

Yanisi %40 indirim az değil! Dex kitaplarını seviyorsanız alın derim. Ancak hızlı olmalısınız çünkü indirimin bitmesine 12 gün kaldı ve stoklar hızla tükeniyor!

3 yorum :

  1. Şiddetle Elit'i tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
  2. merhaba bende dex indiriminden yararlanmak için kitap siparişimi verdim ama sipariş verileli tam 9 gün oldu.aldığım 3 kitaptan biri hala temin edilememiş gözüyor sizce ne yapmalıyım o kitabı iptal edersem para iadesi yaparlar mı

    YanıtlaSil
  3. Ben 2 kitabımı iptal ettirdim ve paramın iade edilip edilmediğini öğrenmem için önce ekstrenin gelmesi lazım =D Yani ben de daha bilmiyorum. İstersen telefonla görüş. Sitelerinde yazıyordu diye hatırlıyorum.

    YanıtlaSil